KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198479

nr 1219 8479

Kai Pihl

(1894-1978), Danmark

Oljemålning, "Röda bordet", Signerad -72. Olja på duk, 30x35

Kai Pihl, dansk bildkonstnär född 1894, död 1978.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:34:26

26/11 18:57:12 1      Vinnande bud

Kai Pihl

Läs mer om Kai Pihl